The Magic of Paris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Magic of Paris

един свят на върколаци, вампири и още нещо...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Смяна на името
Из парка EmptyВто Авг 09, 2011 11:23 am by Катрин Боуен

» Смяна на външния вид на героя
Из парка EmptyПон Авг 08, 2011 7:06 pm by Катрин Боуен

» Да се сприятелим
Из парка EmptyПет Авг 05, 2011 1:20 pm by Анита Блейк

» По улиците
Из парка EmptyНед Юли 31, 2011 6:42 pm by Кейтлин Ууп

» Какво слушаш в момента?
Из парка EmptyНед Юли 31, 2011 6:17 pm by Didier Lamarque

» Верижна реакция
Из парка EmptyСъб Юли 30, 2011 9:33 pm by Ашли Бенсън

» Другарче за РП
Из парка EmptyСъб Юли 30, 2011 7:47 pm by Кейтлин Ууп

» HOT or NOT
Из парка EmptyСъб Юли 30, 2011 7:32 pm by Ашли Бенсън

» Ашли Бенсън
Из парка EmptyСъб Юли 30, 2011 7:15 pm by Катрин Боуен

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 7:30 am

 

 Из парка

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Катрин Боуен
Save water. Drink blood.
Катрин Боуен


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 09.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 12, 2011 10:45 am

Из парка Central-park-new-york-city
Паркът се намираше в центъра на Париж. Беше много красиво място, в което можеш да отидеш и да се отпуснеш, да забравиш за проблемите си. Винаги беше претъпкано с майки с колички, както и групички от приятели, дошли да се поразходят. Ако имате късмет, можете да се доберете до някоя свободна пейка.
Върнете се в началото Go down
Ариа Розууд
Човек
Ариа Розууд


Брой мнения : 19
Дата на регистрация : 13.07.2011
Местожителство : Somewhere between hell and heaven...

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyЧет Юли 14, 2011 8:23 pm

Седях на дивана в апартамента играейки си с Сара и гледайки към тавана въздишайки.Нямаше какво да правя в този празен апартамент.Е Сара беше тук,но с нея не можех да си говоря,пък и тя дали щеше да ме разбере какво говоря.Леля Каролайн беше излязла по работа,а аз трябваше да стоя в тази пуст апартамент.Станах от дивана,като застанах до огромния прозорец,който се разпростираше от пода до тавана.Да,имах чувството,че когато съм застанала до него и гледах през него,сякаш щях да падна от 8-мия етаж.Да,определено апартамента си беше доста на високо!Май явно днес щеше да вали,защото небето беше покрито с черни облаци,който бързо се разпространяваха из цялото небе.Въздъхнах,като се облегнах на рамката на прозорецът и огледах холът.Е днес не исках да кисна цял ден в апартамента!Все пак беше едва три часът,а навън изглеждаше сякаш е седем часът.Бързо отидох в гардеробната,като започнах да оглеждам закачалките с дрехи.''Какво ли да облека днес?''-Това се въртеше из главата ми сега.Оглеждах дрехите около пет минути докато не се най - сетне се спрях на това.Бързо се облякох,като отидох до стаята ми и взех I - pod-a ми и слушалките.Бързо пуснах някаква песен без да гледам името й,а след това си сложи слушалките.Отново слязох в холът,като дадох на Сара да яде.Е все пак тя беше доста добре обучена,макар и да не бях я обучавала.Излязох пред вратата,като заключих и тръгнах към асансьора.Е вече бях пред сградата.Е сега на къде да тръгна.В някое кафене или просто да се разхождам по улиците.Е вървях замислена,като минах покрай пейките,а там влюбените се прегръщаха и целуваха.Да,Париж градът на влюбените..В небето просветваха гръмотевиците и по някой път се чуваш силен гръм.Докато се осъзная вече бях в парка.Седнах на една осмостенна пейка,като въздъхнах и се загледах на някъде заслушала се в музиката..
Върнете се в началото Go down
Герард Уей
Демон
Герард Уей


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 1:15 pm

Джерард реши да се поразходи из човешкия свят. Беше стигнал до парка. Облечен в мокри дънки и тениска. Полепнали по тялото му. Оггледа се и реши да седне на една пейка, за да разбере дали някой ще го забележи. Почеса се и започна да се оглежда. Никой нищо не правеше, а му беше толкова скучно. Отпусна се назад главата му увисна.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Алисия Коул
Човек
Алисия Коул


Брой мнения : 51
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 1:25 pm

Поредния ден на Али в Париж. мираше от скука по цял ден в ях иреши да се поразходи. Беше около пет часа, а тя не откриваше друг избор освен парка. Там щешеда е приятно и можеше да срещне някойпознт. Облее се с едни дънкови къси панталонки и един прилепнал къс потник от който се виждаше част от здравото и коремче и прекрасното и тяло. Изглеждаше отлично. Излезе вървейки бавнопо алеята и след малко стигна и до парка. Забеляза Герард- това бе нейн доста добър приятел, с който попринцип правеха глопости. Усмихна се кат го вид и се затича към него, а той бе седнал на една пейка. Стигна до него и се хвръли като седна в скута мумахайкискушалките си.
- ООоо Герард кво прайм?- каза и се засмя като си седеше и го гледаше сложила ръце на раменете му.
Върнете се в началото Go down
Герард Уей
Демон
Герард Уей


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 1:29 pm

Тя усети как дрешките и започнаха да се мокрят. Той я погледна и каза:
-Преди малко се къпах с дрехите в езерото - след което се засмя и допълни:
-А след това и без дрехите - прегърна я, като завря главата си в гърдите й и каза:
-Леле.. колко се радвам да те видя. Умирам от скука - след това я погали по гърба и попита:
-Я кажи сега.. какво да правим, за да не ни е скучно - след тези думи я погледна в очите и допълни:
-А да.. извинявай, че те.. подмокрих.. но сама си си виновна да ми скачаш така.. мога да ти направя много работи.. ако ме изненадваш - и се ухили.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Алисия Коул
Човек
Алисия Коул


Брой мнения : 51
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 2:40 pm

Aли се усмихна первезно на Герард и се натисна лекичко към него. Той я погледна и се извина, че я намокри. ЗАсмя се и погледна мокрия си потник. Беше прелепнал по нея така че всички части от сутиена и цветове си личаха перфектно, а това може би задоволяваше гледкта на Герард.
- Няма нужда от извинение ибез това умирам от жега!- усмихна се.
Мислеше си как може да прекарат вечерта и нищо друго освен да са заедно някъде на публично място не и хрумваше. Засмя се на гледката и го целуна по бузата.
- Незнам на твое разположение съм! Нека убием задно скуката!- каза и се засмя. Усети ръцете му да шарят по гърбът иа това я караше да иска още повече ижеланието и да се покачва при такъв вид изкарване на вечерта.
Върнете се в началото Go down
Герард Уей
Демон
Герард Уей


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 2:46 pm

Той се замисли и каза:
-Еми нека помислим. Може да продължим да се гушкаме тук? - след това се засмя. Захапа зърното й през мократа блуза и през сутиена й и нахално го дръпна, като каза:
-А може и да махнем мокрите дрехи, за да не настинем.. и... - замисли се и попита:
-Правила ли си го в храсите? Ще е забавно - засмя се и я целуна по бузката, а след това палаво слезе по вратлето й. Погледна я в очите и каза:
-Знам че това искаш.. но.. кажи къде и как - и ръцете му нахално влязоха под дрешките й.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Алисия Коул
Човек
Алисия Коул


Брой мнения : 51
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 2:53 pm

Алисия леко изпище докато той дръпна зърното и рязко и неочаквано. Засмя се и погледна храстите зад пейкта. Не изглеждаше много уютно, но си личеше че чистачите са си свършили работата . Нямаше болклуци или някакви изпражнения от животинки, но беше малко калничко.
Не и пречеше. Тъкмо щха да се пооцапат. ЗАсмя се отново и усети ръцете му под дрехата и.
- От къде знаеш , че искам?- попита и се зсмя като го погледна в очите.
Леко прокара пръсти между черната му коса и се усмихна- в храстите в калната част! Звучи ми интересно!- усмихна се и долепи устните си до неговите като лекичко го захапа.
Върнете се в началото Go down
Герард Уей
Демон
Герард Уей


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 2:58 pm

Той отговори на целувката й и се изправи от пейката. Ръцете му се спуснаха и я стиснаха за дупето. Тръгна към храстите и каза:
-Усетих те.. Щом ми се радваш така, значи се пълна с енергия и търсиш къде да я изхабиш, а едва ли ще ти е забавно да тичаш из парка.. по-скоро искаш да се поотъркаш в мен - след като стигна зад грастите Джерард свали тениската си и бавно се излегна, а Али беше отгоре му. Започна да и сваля потничто и допълни:
-А да.. и не само ти го искаш.. - след тези думи я притисна към себе си и я целуна, докато потничето и бяха завързали ръцете, като белезници и й пречеха да се движи.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Алисия Коул
Човек
Алисия Коул


Брой мнения : 51
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 3:05 pm

След малко и двамата бяха на земята в храстите. Алисие го изслуши и неусетно потника и беше завързан за ръцее и доста здравичко. Не чак толкова много за да я боли, но не може да ги мръдне. Погледна ги и се засмя.
- Всичко знаеш ти бе!- засмя се и погледна тялото му. Усмихна се при вида на тези плочки и отново започна да го целува като бавно слизаше надолу по врата и гърдите му. Той отново я издърпа, а тя не успя да олови целта си. Изнерви се. Едва ли щеше да успее без достъп до нещото което искаше без да използва ръцете си. ЗАсмя се и запчна да го целува като усещаше как гърбът му се окаля както и нейните колена.
Върнете се в началото Go down
Герард Уей
Демон
Герард Уей


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 3:10 pm

Той бавно разкопча дънките си и ги свали, а тя усети как нещо я погъделичка по краченцата. Той се усмихна и каза:
-Това ли искаш? - след тези думи я хвана за дупето и стисна. Притисна я към себе си и каза:
-Трябва да си го заслужиш - след тези думи започна да и сваля панталонките и ги остави на средата. Сега и краката и бяха заклещени един до друг. Той я завъртя така, че да е отдолу и тя усети как студената кал се разпространи по тялото й. Той започна да слиза с целувки надолу и се намираше между краката й. С нежни и топли целувки я целуваше там и допълни:
-А сега ми кажи.. какво ще направиш, за да получиш това, което искаш - с пръсче леко я побудна по клиторчето и зачака отговора й.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Алисия Коул
Човек
Алисия Коул


Брой мнения : 51
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 3:25 pm

Али беше тду останала само по бельо. Краката и също бяха заклещени и сега наистина не можеше да помръдне.
Езика на Джерард зашари по тялото и достигайки между краката давайки и приятно усдоолствие.
Леко изстена, когато пръстчето му погали клитора и му се усмихна. Какво трябваше да прави. Хрумваше и сао едно единствено нещо. Да припари до члена му и да го задоволи до припдък.
- Аз си знам!- усмихна му се и го обеди в възможнотите си. Усети калта по гърба си и най-вече по косата. Чувстваше се взе едно потъваше, но изобщо не бе така.
Върнете се в началото Go down
Герард Уей
Демон
Герард Уей


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 3:38 pm

Той се усмихна и застана така, че члена му да я погали по клиторчето. Застана между краката й и панталонките й го приклежиха. Той беше в захвата й и попита:
-Та.. какво ще използваш, за да ме задоволиш.. - започна да я гали по краченцата и попита:
-Тях ли? - след това достигна до гащичките й погали и тях с пръстче и попита:
-Или това? - продължи към гърдите й и попита:
-Тях? - и накрая стигна до устните й и попита:
-Или искаш да го вкусиш?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Алисия Коул
Човек
Алисия Коул


Брой мнения : 51
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 3:46 pm

Глдаше го със сериозно изражение докато даваше примери и накрая като стигна до устните и се усмихн игриво.
Преха долната си устна и лекичко с малко услилия се изправи в седнало положение.
- Мисля да използвам тях!- усмихна се и подаде езичето си навън като лекичко го размърда пред Джерард.
Той отново легна назад и я придърпа, за да има достъп до целта си. Наведе се и лекичко и допря устнит си до члена му като с усмихна самодоволно.
Погледна го и се спря. След като получи усмивка от Джерард се наведе отново и продължи като притисна устните си надолу колкото може. Надяваше се да му харесва.
Върнете се в началото Go down
Герард Уей
Демон
Герард Уей


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 3:48 pm

Той издиша доволно и тя усети как тениската й се развърза. Освободи ръцете й и каза:
-Заслужи си малка награда.. а сега.. искам да ме подлудиш толкова много, че да получиш награда от мен - след тези думи той се усмихна и каза:
-Ако ме подлудиш от удоволствое ще можеш да правиш с мен каквото си поискаш - след тези думи я погали по косата и допълни:
-И наистина.. ще можеш да правиш всичко с мен..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Алисия Коул
Човек
Алисия Коул


Брой мнения : 51
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 4:06 pm

Алисия отново се усмихна самодоволно и усети свободните си ръце.
Лекичко се подпря и се надигна като застана на колене. Хвана в ръка члена му и лекио първоначално с бавни движения започна да му доставя удоволствие взирайки се в очите му.
Отново се наведе и го вкара в устатаси като се натисна. Започна да мърда устатаси дота бързо, а зъбките му леко го драсаха.
- Доволен?- каза въпросително след като мъничко се надигна и гопогледна въпросително като все още ръката и бе там.
Върнете се в началото Go down
Герард Уей
Демон
Герард Уей


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 4:20 pm

Той се усмихна и каза:
-Горе долу - искаше да я накара да е по-свободна и каза:
-Можеш да бъдеш колкото си искаш груба - след тези думи се отпусна и зарови ръце в калта.
-Колкото искаш.. аз само ще стоя и ще се наслаждавам на ласките ти.. - след тези думи се отпусна и я остави да го дарява с ласки, като усещаше че още малко и ще свърши, но.. това беше само първи рунд.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Алисия Коул
Човек
Алисия Коул


Брой мнения : 51
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 8:25 pm

Алисия се засмя на отговора и реши да даде всичко от себе си. Отново само му се усмихна и пое члена му в ръката си. Започна с резки и бързи движения като гледаше колко повече се везбувда, а това я радваше.
Отново усмивка се качи на лицето му като го поледна в лицето. Сякаш той самия при вида си радваше Али. Отново се наведе и лапна приятелчето му натискайки се докрай в него. След около минутка рчзко се отдръпна и усети как се задави, но за отрицателно време усмивка отново заяари по лицето и.
Погледна го миличко и шъпросително като усети леко навлажнените си очи заради това че се задави. Чакаяе реакция докато ръката и все още се движеяе.
Върнете се в началото Go down
Герард Уей
Демон
Герард Уей


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 8:36 pm

Той я придърпа към себе си и я целуна, като каза:
-Спокойно.. не бързай за никъде - нежно я погали между краката с пръстчета и каза:
-Знаеш ли.. имам идея.. - след това я погледна в очите и попита:
-Аз избрах мястото, а ти.. ще избереш начина по който ще го правим. Ако искаш да си вързана кажи.. ако не.. кажи, ако искаш да е по специален начин.. кажи.. защото ми идват много идей.. който ми харесват.. но искам да знам и ти какво харесваш. - след тези думи я целуна и каза:
-А сега.. не искам да бързаш и ще го правим нежно и бавно..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Алисия Коул
Човек
Алисия Коул


Брой мнения : 51
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 8:44 pm

Алисиясамо кимна в занк на съгласие. Започна нежно да го целува като попринцип не бе от най-милите девойки дори визията и да казва друго, но попринцип бе по грубите неща.
Едва ли щеше да съжелява, ако опита да играе по друг начин. Нещата да стават бавно и нежно.
Замисли се как може да го направчт и отново и дойде идеята да са грубички, но реяи да върви по другия начин.
Ако всичко беше направено спициално едва ли тя щеше да забрави вечерта.
- Просто не искам да забравч тази вечер. Каквото ще да е и да обичам да ме измъчват!- засмя се и го погледна като се надигна и започна да го целува по врата страстно.
Върнете се в началото Go down
Герард Уей
Демон
Герард Уей


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 8:54 pm

Той бавно се изправи от калта с момичето на ръце. Приближи се до едно дърво, като я придържаше само с една ръка, а с другата носеше тениската й. Той я прилепи до дървото и каза:
-А сега.. ще те поизмъча - нежното и телце усещаше студеното дърво, което с грубите си форми я дразнеше. Той изпъна ръцете и назад и ги завърза с тениската здраво, за да не се измъкне. Приближи се отпред и каза:
-А сега.. ще те накарам да се чувстваш прекрасно - след тези думи той дръпна и краката й назад. Завърза и тях и тя беше във формата на С - като краката й и ръцете и стърчаха назад, а тялото и излизаше пред дървото. Беше добре разкрачена и.. нямаше какво да направи. Герард застана отпреде й и каза:
-А сега.. ще си поиграя с теб.. Нали това искаш. - Целуна я страстно, като езичето и се заигра с нейното. а след като се отлепи започна да слиза надолу. Достигна гърдите й и започна да ги мачка, а с зъбки ги прехапа. Погледна я и попита:
-Искаш ли да продължа надолу??
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Алисия Коул
Човек
Алисия Коул


Брой мнения : 51
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 9:05 pm

След малко Герард отведе Али до нчкакво дърво където я завърза като кръката и ръцете и бяха назад, а той имаяе прекрасен достъп до цщлото и добре и стегнато тяло. Започна нежно да целува устните му като леко захапваше устната му и се усмихваше самодоволно. Случваше се това, което точно желаеяе в момента.
- Искам!- каза тихичко на ушенцето му и се усмихна като го гледаше в очите, а в тях се четеяе огромно велание. Не и се бе случвало подобно нещо, но наистина точно сега искаше да направи това, а и имаяе с кой и то наистина го желаеяе.
Кимна в отговор и на последния въпрос за сега и лекичко стегна горната част от тялото си като искаше точно на това място нещата въ
рвят нежно.
Върнете се в началото Go down
Герард Уей
Демон
Герард Уей


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 9:13 pm

Пръстите му нежночко я погалиха отдолу, докато той се спускаше. Той падна на колене пред момичето и с езиче я галеше по стомахчето. Стигна до там където искаше. С един пръст раздвижи клитора й, а след това с езиче мина по него няколко пъти. Погледна я в очите и видя удоволствието, което и доставя. Усмихна се и каза:
-Тогава.. ще карам докрай - с езиче навлезе в нея и тя усети как той правеше нежни и въртеливи движения отвътре. Ръцете му я притиснаха към дървото и тя усещаше лека грубост от това да е прикрепена към твърдата неравност, но езика му.. той я притискаше отпред и я караше да чувста възбудата и удоволствието. Той започна да забързва движенията си и се надяваше да я подлуди от това, което ще прави..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Алисия Коул
Човек
Алисия Коул


Брой мнения : 51
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 9:27 pm

Тези гадни трески дразнеха Али. Гадната кора на дървото се забиваяе все по силно в гърба и като тя се натискаше към него от огромнара възбуда от Герард.
Прехапа силно устните си и хвана здраво с ръцете си потника който бе завързан за ръцете и.
Усещаче всички движения на езика му и как с всяко едно се навлажняваше местенцето.
Алисия започна тихо да стене, но всеки един стон излизащ от нея ставаше все по висок и накрая не се сдържа и изкрещя от болка, която я успокояшаще и с удошолствието и възбудата в тялото и.
Върнете се в началото Go down
Герард Уей
Демон
Герард Уей


Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 13.07.2011

Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка EmptyВто Юли 26, 2011 9:33 pm

Той рязко излезе от нея и каза:
-Май малко те заболя. - качи се с целувки нагоре и тя усети как главичката на малкия му приятел я гали отдолу. Той се усмихна самодоволно и каза:
-А сега.. ще получиш нещо друго - грубичко я притисна надоло и тялото и слезе надолу, като дървото се отърка в дупето и гръбчето й. Тогава тя усети отпреде насладата от пениса му в нея. Той я целуна страстно и започна да се движи, като каза:
-А сега.. за награда ще ми кажеш... искаш ли да стана по-груб?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Sponsored content





Из парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из парка   Из парка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Из парка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Magic of Paris :: Париж :: Human's place :: Паркът-
Идете на: