The Magic of Paris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Magic of Paris

един свят на върколаци, вампири и още нещо...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Смяна на името
Ашли Бенсън EmptyВто Авг 09, 2011 11:23 am by Катрин Боуен

» Смяна на външния вид на героя
Ашли Бенсън EmptyПон Авг 08, 2011 7:06 pm by Катрин Боуен

» Да се сприятелим
Ашли Бенсън EmptyПет Авг 05, 2011 1:20 pm by Анита Блейк

» По улиците
Ашли Бенсън EmptyНед Юли 31, 2011 6:42 pm by Кейтлин Ууп

» Какво слушаш в момента?
Ашли Бенсън EmptyНед Юли 31, 2011 6:17 pm by Didier Lamarque

» Верижна реакция
Ашли Бенсън EmptyСъб Юли 30, 2011 9:33 pm by Ашли Бенсън

» Другарче за РП
Ашли Бенсън EmptyСъб Юли 30, 2011 7:47 pm by Кейтлин Ууп

» HOT or NOT
Ашли Бенсън EmptyСъб Юли 30, 2011 7:32 pm by Ашли Бенсън

» Ашли Бенсън
Ашли Бенсън EmptyСъб Юли 30, 2011 7:15 pm by Катрин Боуен

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 7:30 am

 

 Ашли Бенсън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ашли Бенсън

Ашли Бенсън


Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 29.07.2011

Ашли Бенсън Empty
ПисанеЗаглавие: Ашли Бенсън   Ашли Бенсън EmptyПет Юли 29, 2011 9:15 pm

Ашли Бенсън 1
Име:
Моето име е Ашли Хоуп Бенсън. Принципно Хоуп е към Ашли,но аз не обичам да ми викат Ашли-Хоуп.Предпочитам Аш или Ашли.Хоуп идва от това,че майка ми и баща ми дълго време не са успявали да имат деца и аз съм се явила като надежда за тях,но по-добре да ме бяха кръстили само Хоуп или само Ашли.
Години :
Ако кажа на някой човек наистина на колко години съм сигурно ще ме помисли за психично болно,но това е самата истина заради това повечето от нас трябва да се крият от хората..Ангелските ми години са 133.Физическите ми са 19.Радвам се,че съм се родила като ангел ,а не като човек,защото благодарение на годините ми съм видяла много неща по света.
Външен вид:
Дали всичко е красота?Не,не ,не мисля въобще така,а сигурно и повечето са съгласни с мен.Не искам да се описвам като перфектното създание,защото всеки знае,че перфектни същества на земята няма.Нямам самочувствие за себе си и не мога да кажа дали съм хубава или грозна,защото за някой може да съм хубава за някой грозна за това предпочитам всеки да ме прецени такава каквато съм.Иначе изглеждам с кестенява дълга коса,кафяви очи ,височина 1.70 ,тегло-50 кг.Мисля да си скъся косата,но все още нищо не се знае.Забравих да спомена имам чипо носле,малко голями уши.Кожата ми е бяла,крехка и нежна -поне това мога да кажа,защото това вече е на допир.Едната ми ръка е малко по-дълга от друга.Когато ходя имам навика да ходя леко изгърбено не зная защо.Трудно ми е да ходя на високи обувки и за това ходя супер рядко.
Характер:
Трудно ми е да се описвам сама,но ще опитам.Не говоря много принципно ако са непознати ,но ако познавам някой не мога да си затворя устата.Лесно се сърдя,което ми е огромен проблем дори и за най-малко осъзнавам го,но не мога да се променя за един ден..е ,че той кой може.Важен е опитът ,а чак после резултата.Обичам да разказвам истории от миналото си понякога даже си мислят ,че са измислици,защото свучът супер фантастични и приключенски,което също ми е лоша черта на характера,защото ме мислят за луда.Много трудно мога да споделя семейни проблеми,защото повярвайте от там идва всичко,което става в живота на едно дете начина по който се държат родителите.
Обичам приятелите си готова съм на всичко за тях.Мразя лъжите,че той кой ги обича..добрее де.. и аз съм лъгала,но не обичам да ме лъжат за сериозни неща ,които после ще разбера.Поне ако ще лъжете ,лъжете както трябва.Отнасям се с уважение към всики дори единия ден да си говорил или направил нещо против мен пак бих те поздравила..не съм надувалка,която се мисли за нещо повече от всички друго.Обичам да помогам и да давам съвети.

История:
Всеки си мисли,че това,което ми се е случило е нещо лошо ..да лошо е от една страна,но аз се радвам ,че ми се случи ,защото срещнах прекрасни хора по пътя и чудестна майка,която ме направи това,което съм днес.Родителите ми не са успявали да имат деца в продължение на няколко години,когато една вечер майка ми сънувала ангел как слиза от небето и дава бебе,което да отгледа.На следващата сутрин майка ми отишла на лекар й той й казал,че тя е бременна.Тя неможела да повярва чудела се дали това е сън или наистина е станало.Когато съм се родила тя е казала на баща ми какво е станало,а той просто я нарекъл "лудата,която иска да съсипе щастието ми на този ден".Когато бях на 5 майка ми продължаваше да сънува ангели,които и говорили за мен и моето бъдеще.Тя все казвала на баща ми,но той колкото и да я обичаше не издържа и реши ,че тя не е със здрав ум,за да ме отгледа.Пратил я в психиятрия тук в Париж,която е основната причина да живеея сега тук.Майка ми всеки ден ми е била пращала писма оттам ,за да ми каже какво са й казали обаче баща ми все ги гореше в камината до 10 годишна възраст бях свидетел на това.Когато станах на 10 за първи път проявих силата си,която беше превъплъщение-тогава баща ми повярва на думите на майка ми бях се превърнала в него(представяте ли си?).Той изведе майка ми от психиятрията,но тя не искаше да го погледне.Спомням си на 11 ми рожден ден тя дойде при мен в парка докато играех с децата и ми каза:"Англече,знай аз съм в Париж ще те чакам открийме не позволявай на баща ти да стигне до мен.Обещавам да ти пиша всеки ден".Да така и стана,но аз трябваше да я открия...тя ми пишеше всеки божи ден разказвах й как вървят нещата около мен и тя ми даваше съвети.Надявам се някой ден да я открия!
Талисман/амулет:Пръстен със син камък подарък от майка ми за 16 ми рожден ден.
Допълнително:Обичам да рисувам и танцувам
Върнете се в началото Go down
Катрин Боуен
Save water. Drink blood.
Катрин Боуен


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 09.07.2011

Ашли Бенсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ашли Бенсън   Ашли Бенсън EmptyСъб Юли 30, 2011 7:15 pm

Одобрена си.
Върнете се в началото Go down
 
Ашли Бенсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Magic of Paris :: Създаване на герой :: Вашите герои :: Ангели-
Идете на: