The Magic of Paris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Magic of Paris

един свят на върколаци, вампири и още нещо...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Смяна на името
Кейтлин Ууп EmptyВто Авг 09, 2011 11:23 am by Катрин Боуен

» Смяна на външния вид на героя
Кейтлин Ууп EmptyПон Авг 08, 2011 7:06 pm by Катрин Боуен

» Да се сприятелим
Кейтлин Ууп EmptyПет Авг 05, 2011 1:20 pm by Анита Блейк

» По улиците
Кейтлин Ууп EmptyНед Юли 31, 2011 6:42 pm by Кейтлин Ууп

» Какво слушаш в момента?
Кейтлин Ууп EmptyНед Юли 31, 2011 6:17 pm by Didier Lamarque

» Верижна реакция
Кейтлин Ууп EmptyСъб Юли 30, 2011 9:33 pm by Ашли Бенсън

» Другарче за РП
Кейтлин Ууп EmptyСъб Юли 30, 2011 7:47 pm by Кейтлин Ууп

» HOT or NOT
Кейтлин Ууп EmptyСъб Юли 30, 2011 7:32 pm by Ашли Бенсън

» Ашли Бенсън
Кейтлин Ууп EmptyСъб Юли 30, 2011 7:15 pm by Катрин Боуен

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 7:30 am

 

 Кейтлин Ууп

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Кейтлин Ууп

Кейтлин Ууп


Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 21.07.2011
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Кейтлин Ууп Empty
ПисанеЗаглавие: Кейтлин Ууп   Кейтлин Ууп EmptyПет Юли 29, 2011 11:25 pm

~---------------------------------------------------------------------------------------------------------~

Предполагам, че трябва да започна с името си. Преди това искам само да ви кажа, че за мен името е просто една подробност. Защо ли?!, защото повечето хора ги наричат с прякори. Името ми е Кейтлин Ууп. Смятам, че двете ми имена са ви достатъчни, защото съм убедена, че няма да го запомните. Всъщност не съм убедена, че ще запомните и фамилията ми, но няма значение, все пак реших да ви кажа двете си имена. Всички ми казват Кейт, което ме навежда на мисълта, че мога да си променя името на Кейт, защото рядко използвам цялото си име, но няма да го направя. Все пак съм кръстена на една от най - могъщите вещици ( поне за мен ) от миналото. Упс, май не трябваше да изръсвам това за вещиците, но се надявам, че вие няма да ме изкажете на никого! На 18 години съм и живея в Париж. И така, тъй като стана малко объркано ще обобщя: Казвам се Кетйтлин Ууп, но всички ме наричат Кейт, не Кейти ( мразя да ми казват така!! ) на 18 години съм, живея в Париж и ... съм вещица.

~---------------------------------------------------------------------------------------------------------~

Руса съм. Това е първото нещо, което ще забележи човек, когато ме види. Сега сигурно си мислите, че съм от онези глупави и прости блондинки, но ще ви разочеровам. Не съм нито глупава, нито проста, дори се мисля за интелигента. Косата ми не е много дълга и е къдрава. Попринцип я изправям или я нося вързана. Следващото нещо, което човек ще забележи е тялото ми. То определено не е в мерките 90 - 60 - 90, но на мен ми допада такова, каквото е. И не съм висока, колкото манекенките, но пък има и по ниски хора от мен. Очите ми са сини и имат кафяв оттенък. Не са твърде големи, но не са и малки. Не намират носът ми за голям или малък, смятам, че си е нормален. Устните ми са с нормален розов цвят и са плътни. Пръстите на ръцете ми са дълги и винаги съм се чудела дали това се дължи просто защото на всички от семейството ми са такива или на нещо друго. Общо взето съм нормално изглеждащ човек. Е да, тук - там имам по някой друг белег, но това е нормално.

~---------------------------------------------------------------------------------------------------------~

Труден характер съм. Попринцип винаги искам да стане моето и съм голям инат. Често сменям настроенията и мненията си, но щом си наумя нещо, докато не го изпълня няма да се откажа. Доверчив човек съм и мразя лъжата. Ако разбера, че някой ме е излъгал, за каквото и да е, няма как да си върне доверието ми. Обичам модата, купоните, музиката и общо взето всичко, което обичат момичетата на моята възраст. Имам две страсти, това са нощта и водата. Просто ги обожавам и двете неща. И двете ме успокояват и се чувствам в безопастност докато се разхождам на лунна светлина или плувам из водата. Не съм избухлив човек, но не търпя и хората да ми се качват на главата. Все пак не съм някакъв парцал, че всеки да се държи както иска с мен. Имам собствено лично мнение и не се страхувам да го изразя, директна съм и искрена и обичам хората да са директни с мен. Ако някой има нещо да ми казва, да дойде и да ми го каже, а не да говори зад гърба ми. Мразя лицемерите и клюките. С какво се занимавам през свободното си време ли?. Е предполагам, че всички знаете отговора. Магия естествено. Защото съм вещица, за това е така. Но не ме бива в отварите, за това ги избягвам, предпочитам магиите с думи и ръце. Също така и фотографията. Обобжавам да снимам и не се разделям с фотоапарата си.

~---------------------------------------------------------------------------------------------------------~

Откъде да започна с историята?. От началото на самият ми род, или от моята поява?. Ще започна оттам откъдето съм се родила, защото не искам да ви затормозявам със излишни неща, които и без това няма да запомните. Само ще кажа няколко думи за рода си. И семейството на баща ми и семейството на майка ми са велики ( поне за мен ) вещерски родове. Не знам как са се запознали родителите ми, но те не говореха много за миналото си. Да, правилно, не говореха, пък сега няма как да говорят, просто защото ги няма, но и до това ще стигна. Та, родена съм в Лондон на 13 юни. Най - хубавият месец. В Лондон живяхме 5 години. Нямах много приятели там, просто защото не обичах да излизам и да играя с другите деца, а когато излизах всички ме отбягваха, защото съм била странна. Когато навърших 5, разбрах за това, че съм вещица. Била съм малка и не съм разбирала, за това съм споделила на една приятелка, тя пък казала на своите родители и ни се наложи да се преместим от Лондон, преди да е разбрал целия град и да ни линчуват. От 5 до 10 години живяхме в Париж, при "свои", тоест при други вещици и вещери. Така де, къщата ни се намираше в такъв регион. Но ни се наложи да се преместим в Токио. Честно казано и аз не знам защо, просто си спомням как един ден се прибрах и нашите ми съобщиха, че се местим. Не съм ходила на училище, нито докато живяхме в Лондон, нито в Париж или Токио. Майка ми, ми предаваше вкъщи. Винаги обикновените предмети са ми били ужасно скучни, но дойде ли време за магии и т.н. слушах с интерес. Когато бях на 12 трябваше да се преместим в Сидни, Австралия. Спомням си този ден, все едно беше вчера. Слънцето печеше и беше топло в самолета. Изведнъж близо до Сидни се появиха грамотевици, самолетът започна да пада надолу. Спомням си как баща ми само легна върху мен и след това се събудих в легло. Семейството на Джерами ме беше намерило. А кой е Джерами ли?. Той е човека, заради когото ме изхвърлиха от дома, който имах в Сидни. Бяхме влюбени или поне така си мислехме. Когато бях на 16 техните ги нямаше и бяхме сами. Заприказвахме се, смяхме се, после той ме целуна и.. правихме секс. Ето, казах го. Имах му доверие и му споделих малката си тайна, за вещиците, но той се уплаши и каза на техните. Изхвърлиха ме от дома си. Върнах се в Париж и сега живея тук, но този път няма да се местя. Поне не мисля да го правя във близкото бъдеще.

~---------------------------------------------------------------------------------------------------------~

Какво друго да ви кажа за себе си: Имам си талисман. Той представлява малък пясъчен часовник, но пясъкът е зелен. Имам си и прилеп на име Норм и татуировка във формата на малки криле на гърба. Мога да свиря на пиано и пея.

~---------------------------------------------------------------------------------------------------------~

А сега, за да добиете по - точна представа за мен, ще ви сложа и една снимка:
Кейтлин Ууп 49821229692714b

~---------------------------------------------------------------------------------------------------------~

Е, това беше от мен. Благодаря на всички, които са го прочели цялото!.. Кейтлин Ууп 3912376022

~---------------------------------------------------------------------------------------------------------~

Върнете се в началото Go down
Катрин Боуен
Save water. Drink blood.
Катрин Боуен


Брой мнения : 156
Дата на регистрация : 09.07.2011

Кейтлин Ууп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кейтлин Ууп   Кейтлин Ууп EmptyСъб Юли 30, 2011 7:13 pm

Одобрена си.
Върнете се в началото Go down
 
Кейтлин Ууп
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Magic of Paris :: Създаване на герой :: Вашите герои :: Вещици/Вещери-
Идете на: