The Magic of Paris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Magic of Paris

един свят на върколаци, вампири и още нещо...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Смяна на името
Stock night club EmptyВто Авг 09, 2011 11:23 am by Катрин Боуен

» Смяна на външния вид на героя
Stock night club EmptyПон Авг 08, 2011 7:06 pm by Катрин Боуен

» Да се сприятелим
Stock night club EmptyПет Авг 05, 2011 1:20 pm by Анита Блейк

» По улиците
Stock night club EmptyНед Юли 31, 2011 6:42 pm by Кейтлин Ууп

» Какво слушаш в момента?
Stock night club EmptyНед Юли 31, 2011 6:17 pm by Didier Lamarque

» Верижна реакция
Stock night club EmptyСъб Юли 30, 2011 9:33 pm by Ашли Бенсън

» Другарче за РП
Stock night club EmptyСъб Юли 30, 2011 7:47 pm by Кейтлин Ууп

» HOT or NOT
Stock night club EmptyСъб Юли 30, 2011 7:32 pm by Ашли Бенсън

» Ашли Бенсън
Stock night club EmptyСъб Юли 30, 2011 7:15 pm by Катрин Боуен

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 7:30 am

 

 Stock night club

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Кайлин Бернард
Модератор
Модератор
Кайлин Бернард


Брой мнения : 47
Дата на регистрация : 09.07.2011

Stock night club Empty
ПисанеЗаглавие: Stock night club   Stock night club EmptyСря Юли 13, 2011 7:21 pm

Stock night club Night-Club-stock3428
Върнете се в началото Go down
http://www.teenwolf.bulgarianforum.net
Кайлин Бернард
Модератор
Модератор
Кайлин Бернард


Брой мнения : 47
Дата на регистрация : 09.07.2011

Stock night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stock night club   Stock night club EmptyЧет Юли 14, 2011 5:26 pm

Беше се превърнала в нещо като "повелителката на нощта", след като така или иначе режима й се бе преобърнал тотално. Вече не беше сигурна кога трябва да спи и кога да отиде на работа, движеше се като абсолютен призрак - без път, закотвен в света на живите, докато неговия живот отдавна е преминал. Не преувеличавах казвайки това, да се чувстваш мъртъв отвътре бе почти равнозначно на това да си наистина мъртъв и след като Кай отдавна не усещаше нищо освен зеещата празнина бе много лесно да се нарече мъртва...празна...счупена и повредена, дори. Да, силни думи описващи едно момиче превърнало се в абсолютна развалина и все още с поне малък живец, с малко желание за живот, което скоро ще се изпари напълно и тогава от няма на къде можеше дори да посегне на живота си. Така де, на кой щеше да липсва? Най-много на някой от бара, но и това беше съмнително когато момичетата там я мразеха, в крайна сметка тя беше тази, която мъжете желаеха, заради нея барът все още съществуваше...тя беше звездата там и от време на време като някое малко момиченце тайно си представяше, че е певица в кабаре, където всички я обичат, а не долнопробна стриптизьорка в бар където мъжете идват да си плакнат очите докато се лигавят цялата вече на едно питие, понеже нямат пари за повече. Идваха противни индивиди от мъжки пол, които нямаха къде другаде да отидат или такива избягали за малко от оковите на семейния живот, за да се насладят на свежото месо, което всяка вечер бара им предлага доброволно.
Винаги се пълнеше във вечерите когато трябваше да излиза Кайлин, очакваха я с трепет сякаш им бе любимка, а тя на сцената вършеше неща, които дори не иска да прави. Отлично бе изучила занаята на това как да омая един мъж, как да прикове погледа му и да го накара да си даде мизерните пари именно на нея. Знаеше как да движи изкусно тялото си карайки ги да полудяват от възбуда и да желаят нещо, което никога нямаше да имат. И все пак Кай го вършеше с нежелание и винаги щеше да си остане така. Вероятно бихте попитали защо не започне живота си на чисто и то с право ще зададете подобен въпрос, но Кай ще е готова с отговора - една курва си остава такава до живот. И не, че Кайлин би паднала до ниво да продава тялото си и по този начин на мъжете, но все пак е трудно да се изправиш и да загърбиш миналото си, когато то е било точно такова. В крайна сметка никой няма да вземе една бивша стриптизьорка, така че е най-добре да си остане настояща...поне припечелваше някакви пари...
...Чернокосото момиче бутна вратата на клуб Сток и влезе бавно вътре. Звука от токчетата й отекна в стените и се смеси с бумтящата музика, но никой не й обърна внимание. Не беше свикнала да влиза някъде и никой да не я удостои с поглед, може би това беше заради факта, че в клуба където работеше всички я познаваха и всеки път когато влезе вътре наставаше суматоха, само заради факта, че е прекрачила прага. Разбира се правеха го само, защото скоро щеше да се качи на сцената..е, не и тук, тук беше за да пие като нормална отчаяна жена.
Кайлин се приближи към бара и седна на единия свободен стол, а след това кръстоса галантно крака и сложи кокетната си чанта върху плота, с което привлече вниманието на един от барманите. Момичето отметна няколко черни кичура зад рамото си, а те запружинираха бавно като никой от тях не развали формата си - останаха все така перфектни и лъскави под светлината на бара. Погледа й се плъзна по стената отзад където беше наред алкохола и за момент през главата й премина мисълта да пие нещо твърдо, но бързо се отказа. По-късно беше на работа и никак не искаше да е пияна за тази цел, макар така да й бе по-лесно да се отпусне. Доста пъти си бе позволявала да пие преди работа, по този начин когато излезе на пилона не й пукаше особено какво прави, важното бе да изкара някой друг долар, после обаче правеше някоя безбожна простотия от несвяст и не искаше отново да й се случи същото.
- Сухо мартини. - поръча си когато бармана я удостои с присъствието си.
Погледа му се плъзна по лицето на момичето, а от там надолу към изрязаното деколте и прилепналата блузка, която силно напомняше на корсет. Погледа му я отврати и накара да потръпне, не че не я бяха гледали по този начин и преди, но се бе надявала да дойде тук и просто да пие едно питие като обикновен човек, чак по-късно на работата си бе склонна да приема такива погледи от противните мъже в бара, които бяха там само за да я наблюдават.
Кайлин щракна с пръсти пред лицето на барманчето, което го накара да се окопити и да започне да приготвя питието й. Учуди се, че не й бе поискал лична карта, все пак закона ясно гласеше, че не се продава алкохол на лица под двадесет и една годишна възраст, а Кай все още бе под тази граница. Разбира се от бара се бяха погрижили да получи фалшива лична карта, която показва точно двадесет и една години и Кай доста често я използваше когато искаше да закупи алкохол от магазина.
След няколко минути бармана остави чашата с мартини пред чернокосата и тя отпи една малка глътка от нея, след което отново отметна коса зад рамото си.
Върнете се в началото Go down
http://www.teenwolf.bulgarianforum.net
Рейчъл Салмън

Рейчъл Салмън


Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 13.07.2011

Stock night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stock night club   Stock night club EmptyЧет Юли 14, 2011 6:20 pm

Вечерта или по-точно нощта - любимото ми време, в което напълно се отпусках и в някаква степен бях напълно аз. избрах някакъв бар, който ми се видя най-приличен. На вратата имаше двама телоохранители, с черни очила. Такива, каквито всички бяха. Бяха едри и високи мъже, които можеха да те накарат да настръхнеш и пред себе си да видиш сцената, когато те набиват, ако не си показал личната си карта или си се опитал да влезеш незаконно.
Аз щях да вляза незаконно, защото бях все още на 19, а нямах истинска лична карта. Повтарям, истинска. Имах фалшива, която ми предлагаше пропуск към алкохола в някои заведения, по-точно барове, където имаше написана табела ,,Не се продава алкохол на лица под двадесет и една години". Мразех такива табели. И други като например ,,Не се продават цигари на лица под осемнадесет години". Това с 18-те години мисля че беше май само за Европа. Тук се очертаваше да бъде по-различно. Няма нищо. С грима се надявах да изглеждам достатъчно голяма.
бях облякла къса рокля, която изглеждаше като потник и пола, само че те бяха съединени. Черна пола и сив потник. Роклята ми наподобяваше на тези от 80-те, но не точно. Някакъв странен марков тип.
Когато стигнах до входа единият от телоохранителите свали очилата си. Винаги съм се питала защо ги слагат при положение, че е тъмно, понеже работят през нощта. Извадих портмонето си и след това картата. Показах я и той кимна.
Влязох вътре като бутнах вратата. Светлината беше някак странна. До вратата имаше програмата , която не прочетох. Запътих се към бара, за да пия нещо сякаш отбелязвам началото на вечерта. Докато вървях дори не чувах ударът на токовете ми в земята. Беше доста шумно, а на мен не ми трябваше друго.
Седнах на един незает стол. До мен стоеше друго момиче, която пиеше... мартини. Добър вкус.
Поръчах си ,,Манхатън" и загледах някак предизвикателно бармана, защото днес ми се правеше нещо, понеже умирах от скука. Пък и беше бар, кой щеше да гледа точно мен!?
Питието ми пристигна и аз нетърпеливо отпих от него. Сякаш сетил се бармана поиска картата ми, която също с нетърпение извадих и набурзо показах. Той вдигна едната си вежда и усмихвайки се отиде към другите си чакащи клиенти.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Stock night club Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stock night club   Stock night club Empty

Върнете се в началото Go down
 
Stock night club
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Striptease club "Butterfly"
» Disco club "Dramatic"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Magic of Paris :: Париж :: Human's place :: Заведения-
Идете на: